EN | RU

Professional yondashuv

Biz Sizning moliyaviy extiyojlaringizga professional yechim topamiz

Qulay shartlar

Sizga faqat eng qulay mikromoliyaviy xizmatlar taklif etiladi

Tezkor yechim

Buyurtmalaringiz qisqa muddat ichida ko'rib chiqiladi

Aloqa

Ishonch Telefoni

+998 71 231 96 06

Shikoyat va takliflar

feedback@renesans.uz

Yuridik manzil

Bektemir shohko'chasi, 196-uy
O'rta Chirchiq tumani, Toshkent viloyati
O'zbekiston 111503
Tel : +998 71 230 5531
Faks: +998 71 230 5532
E-mail: info@renesans.uz

Boshqaruv

Ijrochi Direktor:
Mamajonov Dilshodjon Oribjonovich
Tel: +998 71 230 9919
E-mail: d.mamajonov@renesans.uz
Ichki nazorat xizmati boshlig'i:
Karimov Navfal Abduvaxitovich
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 351 6230
E-mail: n.karimov@renesans.uz

Buxgalteriya amaliyotlari bo'limi

Bosh hisobchi:
Qosimov Vohidjon Salimjonovich
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 331 0002
E-mail: v.qosimov@renesans.uz
Bosh mutaxassis:
Hoshimova Abadan Kenjayevna
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 114 0001
E-mail: a.khashimova@renesans.uz

Yetakchi mutaxassis:
Pirnazarova Muqaddas Ismailovna
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 351 5190
E-mail: m.pirnazarova@renesans.uz

Kreditlash bo'limi

Bo'lim boshlig'i:
Bo'ronov Fazliddin Maxmatqulovich
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 114 0003
E-mail: f.buronov@renesans.uz
Bosh mutaxassis:
Yuldashev Elyorjon Erkinovich
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 114 0002
E-mail: e.yuldashev@renesans.uz

Yetakchi mutaxassis:
Meshkova Irina Reshatovna
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 114 0005
E-mail: i.meshkova@renesans.uz

So'nggi yangiliklar

Bayram muborak!

Renesans Mikrokredit Tashkiloti yurtimiz ahlini yaqinlashib kelayotgan 8-mart - Xalqaro Xotin-qizlar kuni va Navro'zi ayyom bilan muborakbod etadi.

ReneCard tabora ommalashmoqda.

Bundan ikki yil muqaddam sinov tariqasida joriy etilgan ReneCard kredit turi bugungi kunga kelib Renesans MKT tomonidan ko'rsatilayotgan xizmatlarda o'zining salmoqli ulushiga ega bo'ldi.

Ma'qul kreditni tanlang!

Siz olmoqchi bo'lgan kreditingiz miqdori, maqsadi va o'z oylik daromadingizni taqdim eting va siz uchun eng maqbul kredit mahsulotlarini taklif etamiz.