Aloqa

Bosh Ofis

Toshkent viloyati, O'rtachirchiq tumani, Qumovul K.F.Y, Bektemir shox ko'chasi, 196-uy.

+998 71 230 5531
+998 71 230 5532

info@renesans.uz

Savol va Takliflar uchun

Bosh boshqarma aloqa ma'lumotlari

Мурожаат учун телефон:

 

+998 71 230 5531

+998 71 230 5532

 

E-mail: info@renesans.uz

 

Manzil: Toshkent viloyati, O’rtachirchiq tumani, Qumovul K.F.Y, Bektemir shox ko’chasi, 196-uy.

 

Bosh hisobchi:

 

Qosimov Vohidjon Salimjonovich

Tel: +998 90 331 0002

E-mail: v.qosimov@renesans.uz

 

Bosh mutaxassis:

 

Hoshimova Abadan Kenjayevna

Tel: +998 90 114 0001

E-mail: a.khashimova@renesans.uz

Boshqarma boshlig‘i:

Bo‘ronov Fazliddin Maxmatqulovich
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 114 0003
E-mail: f.buronov@renesans.uz

Qabul kunlari: Har kuni 


Bosh mutaxassis:

Abdullayev Nodirjon Naimjon o‘g‘li
Tel:            +998 71 230 9919

Uyali tel:    +998 90 332 0007
E-mail:       n.abdullayev@renesans.uz


Bosh mutaxassis:

Xolmatov Sarvarjon Hayotjon o‘g‘li
Tel:            +998 71 231 9606

Uyali tel:    +998 90 993 1170
E-mail:       s.xolmatov@renesans.uz

Ichki nazorat xizmati boshlig’i:

Karimov Navfal Abduvaxitovich
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 351 6230
E-mail: n.karimov@renesans.uz

Boshqarma boshlig‘i

 

Meshkova Irina Reshatovna
Tel:         +998 71 230 5531

Uyali tel: +998 90 114 0005
E-mail:    i.meshkova@renesans.uz

Boshqarma boshlig‘i:

Yernazarov Aliy Utebayevich

Tel:         +998 71 231 9606
Uyali tel: +998 90 959 7557
E-mail:    a.yernazarov@renesans.uz

 

Dasturiy ta’minot bo‘yicha bosh muhandis:

Safoyev Axror Baxtiyor o‘g‘li

Tel:         +998 71 231 9606
Uyali tel: +998 99 999 9217
E-mail:    a.safoyev@renesans.uz

Bo’lim boshlig’i

 

Umarov Mirlaziz Salixovich
Tel: +998 90 982 8336

E-mail: m.umarov@renesans.uz

Ichki auditor :

Yangayev Ramil Kamilovich
Tel: +998 71 230 5531
Uyali tel: +998 90 351 6230
E-mail: r.yangaev@renesans.uz

Xujalik mudiri:


Muslimov Zokir Batirovich
Tel: +998 90 972 2772
E-mail:z.muslimov@renesans.uz